Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada dünya almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) sahne zarfında tuzakışdataş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle sahne kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdataş yetişmek kucakin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışdataş yetişmek o kadar kolaylık değildir. Çünkü bu meselelemler dolar kuru üzerinden işlem kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin ya da oyunda daha aşkın silah gücü gibi hilelere temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu daha dobra oynamanızı esenlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere dünya verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de dünya verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular sahne içinde dünya düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Katakulli zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmeseletirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada dünya düz UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok bağ gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen sahne kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin baki yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her devir bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında dünya düz duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda dünya düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu külah sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz sözcük gibi görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek kaldırmak veya bir nesneyi nişan kaldırmak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir meselein kendiliğinden olarak kuruluşlması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al