Üçsaksıak Ziraat, ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri yürekin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Elverişli aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ziraat hayata geçirmeye saksıladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve ziraat sektörünün gittikçe çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile birlikte gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece ziraat sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üçsaksıak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en oflaz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile hareketli ve kuvvetlü anatomi kaynağına malik olan Üçsaksıak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş haysiyet sağlayan Üçsaksıak Ziraat; kaba Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Baki tekâmül ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçsaksıak Ziraat ürünlerinin hem el içre hem bile el haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçsaksıak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin elverişli ve tartılı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile gereksiz gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha katkısızlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan daha çokça kâr ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimli bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kocaman gereksinimlerı olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimli payanlar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ziraat olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da açıkça bir hendek hafriyatsına görevlendirmek yürekin yaygın olarak kullanılır. Arka yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Arka yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden katlanmak yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabil alanlara görevlendirmek yürekin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir rabıtalantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğişlemtirilebilir ve birşu denli ataşmanla da enliletilebilir. Asıl birlikteşenler ekseriya hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik hamallara için nispeten ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler yürekin tercih edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak avantaj katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ziraat’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması işlemlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Ziraat olarak Ot Cem Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği ahit efsaneviın mazotü ve etinden mahsul allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları uslu seferde alabilir ve daha oflaz beslenebilir. Ağızotu karmanın gestaltlması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha oflaz beslenmesine böylelikle daha çokça mahsul almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçsaksıak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ziraat olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı verimli ve verimli bir zirai üretim yürekin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı yürekin önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha oflaz durumlara gelmesi yürekin zirai ihracat noktasında Üçsaksıak Ziraat olarak bütün çallıkışanlarımızın ulamasıyla birlikte
Üçsaksıak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/