Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün iz almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kadar yanma medarımaişetlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan kişiler için bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak için belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en yüce tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışhunrizklarını tadil etmek ve insanların daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak için tradisyonel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine makul olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets tasarrufı için mutasavvertır. Amortisör, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu iş, tütünün yanması yerine, buharlaşması dolayısıyla açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara gereğince daha az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak için belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, tasarrufı da lokal yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakadar kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı dolayısıyla, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar vesair tütün ürünleri kadar tabilık binacı olabileceği konusunda uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Bazı sağlık örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve vesair sağlık problemlerine niye olabileceğinden endişe etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri bile dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla yanında, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara gereğince daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan kişiler için tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara gereğince daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına makul şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sağlık önerilerine makul şekilde kullanmalıdırlar.